Gry

cooking-simulator

Cooking Simulator to realistyczna gra symulacyjna, w której gracz może sprawdzić swoje kulinarne umiejętności.

Wirtualna kuchnia wyposażona jest we wszystko, czego potrzebuje profesjonalny kucharz. Użytkownik może wykorzystywać płyty grzewcze, kuchenki, piece, piekarniki oraz akcesoria takie, jak: noże, szpatułki, garnki, patelnie czy blender. Do dyspozycji ma również ponad 140 produktów: mięso, ryby, owoce i warzywa, nabiał oraz pełen wachlarz przypraw i ziół. Wszystko to, pozwoli przyrządzić wyjątkowe potrawy – tak realne, jak w świecie rzeczywistym. Dania można przygotowywać wg ponad 80 przepisów lub własnych pomysłów, które ogranicza jedynie wyobraźnia.

Realizmu grze dodaje także fakt, że wszystkie składniki reagują na działania kucharza. Zmienia się ich temperatura, smak oraz wygląd. Zaawansowany silnik fizyczny czuwa nad realnymi odczuciami gracza podczas takich czynności, jak krojenie ziemniaków, gotowanie zupy czy obracanie steków. Z każdym wydanym daniem i kolejnym klientem, użytkownik staje się lepszym kucharzem z większymi umiejętnościami.

Gra Cooking Simulator to nie tylko zabawa i możliwość tworzenia, ale też rywalizacja. Za wykonane zadania gracz otrzymuje wynagrodzenie oraz napiwki, co więcej – może sprawdzić nabyte umiejętności na tle innych użytkowników. Dodatkowe tryby gry sprawiają, że wirtualna kuchnia daje jeszcze więcej możliwości do podnoszenia kulinarnych kompetencji i rozwijania pasji.

Kup teraz:

cooking-simulator-cakes

Cakes and Cookies (DLC) to dodatkowy tryb gry Cooking Simulator, który pozwala użytkownikowi rozwinąć umiejętności cukiernicze. Jest realistycznym symulatorem gotowania w słodkim wydaniu!

Gracz ma do dyspozycji zupełnie inną piekarnię oraz mechanikę pieczenia. Może swobodnie tworzyć wypieki z wykorzystaniem nowych przepisów, składników i przyrządów, które można znaleźć w profesjonalnej cukierni. Proces tworzenia rozpoczyna się wraz z wyborem receptury – gracz przygotowuje ciasto i nadzienie, wybiera formę, piecze, a następnie dekoruje swoje wypieki. Cakes and Cookies pozwala zrealizować nawet te najsłodsze i najbardziej finezyjne pomysły. Użytkownik może korzystać z mąki, proszku do pieczenia lub posypek, ma możliwość wyboru różnorodnych foremek, szpatułek i szpryc. Dzięki nowym przepisom, nauczy się przygotowywać perfekcyjne torty, wyjątkowe serniki czy smaczne pączki. W wirtualnej kuchni znajduje się wszystko, co pozwoli wcielić się w rolę profesjonalnego piekarza lub cukiernika.

Kup teraz:

cooking-simulator-chaos

Chaos Tool to dodatkowy tryb gry Cooking Simulator (DLC), pozwalający nieco namieszać w kuchni. Jest niesamowitym Narzędziem Chaosu, którego funkcje zaskakują nawet najbardziej wymagających graczy.

W wirtualnej kuchni mogą dziać się rzeczy, które w realnym świecie są zupełnie nieprawdopodobne! Nie ma tu miejsca na zachowawczość, ostrożność i rozwagę, żadne chwyty nie są zakazane. Użytkownik może strzelać odpalonymi fajerwerkami lub wybranymi przedmiotami, bez obawy o zniszczenia. Ten dodatkowy tryb umożliwia też zabawę prawdziwą falą uderzeniową. Całą masę możliwości dają również specjalne promienie – zmieniają grawitację i skalę składników oraz akcesoriów kuchennych. Co więcej, promieniowanie zmienia przedmioty w… inne przedmioty. Bo właściwie, czemu nie? Chaos Tool pozwoli zwiększyć banana do rozmiaru człowieka, zamieni dynię w butelkę wina i sprawi, że składniki zaczną się unosić. Świetna zabawa gwarantowana!

Kup teraz:

cooking-simulator-pizza

Cooking Simulator Pizza! (DLC) pozwala nauczyć się piec pyszną i autentyczną pizzę. Co więcej, daje możliwość wcielenia się we właściciela włoskiej pizzerii.

Gra Cooking Simulator Pizza! to nie tylko nowe spersonalizowane przepisy oraz dziesiątki rozmaitych składników. Gracz może przygotowywać ciasta, sosy i kompozycje w oparciu o prawdziwe, sprawdzone receptury, które przydadzą się również w świecie rzeczywistym. Poza standardową kuchnią użytkownik ma do dyspozycji także dwa inne obszary robocze – spiżarnię oraz pomieszczenie z ceglanym piecem. Każdy z nich wyposażony jest we wszystkie przyrządy i stanowiska, które są niezbędne do serwowania świetnej pizzy.

Nowością jest również specjalny Tryb Kariery i Tryb Wolny, oferujący więcej swobody i relaksu. Gracz decyduje, jakie zamówienie chce przyrządzić – może je przyjmować lub odrzucać. Wykonując rozmaite zadania, nie tylko zdobywa kolejne umiejętności, ale odblokowuje też nowe perki i składniki. Cooking Simulator Pizza! to idealny dodatek, który zdobędzie serce każdego fana włoskiej kuchni!

Kup teraz:

cooking-simulator-food-network

Cooking with Food Network (DLC) to dodatkowy tryb gry Cooking Simulator, który zmienia kuchnię w profesjonalne studio telewizyjne!

Dodatek pozwala przygotowywać nowe dania inspirowane programami Food Network. Autentyczne receptury wykorzystane w grze można przenieść więc ze świata wirtualnego to realnej kuchni. Dzięki metamorfozie zwyczajnej kuchni w niezwykłe studio nagraniowe, gracz może poczuć się, jak gwiazda ekranu.

Światła, kamera… akcja! Mała modyfikacja i sceneria jest gotowa na wyjątkową przygodę oraz możliwość zaprezentowania umiejętności całemu światu. Nowy tryb gry pozwala wcielić się użytkownikowi w rolę zawodnika programu kulinarnego, który musi wydać jak najwięcej dań w określonym czasie. Dodatkowe zadania pozwolą zdobyć bonusowe punkty, a element rywalizacji pozwoli na jeszcze lepszą zabawę. Cooking with Food Network można rozpocząć na automatycznych ustawieniach lub wybrać własne warunki wyzwania. Atrakcyjności grze dodaje nie tylko zupełnie inny wystrój, ale również 30 nowych przepisów i 15 produktów, które nie są dostępne w podstawowej wersji Cooking Simulator.

Kup teraz:

cooking-simulator-vr

Cooking Simulator VR to jeszcze bardziej realistyczna i pasjonująca odsłona podstawowej wersji symulatora gotowania.

Użytkownik może sprawdzić się w roli kucharza w profesjonalnej kuchni, wykorzystując autentyczne przepisy. Do dyspozycji ma różnorodne produkty, akcesoria i sprzęty, które pozwolą mu stworzyć wyjątkowe dania. To jednak nie wszystko! Wirtualne gotowanie staje się jeszcze bardziej realistyczne dzięki temu, że wszystkie składniki reagują na działania kucharza. W jaki sposób? Zmieniają swoją temperaturę, smak lub wygląd. Gracz może zaobserwować to podczas krojenia ziemniaków, obracania steków czy przygotowywania sosu. Wraz z opanowywaniem kolejnych czynności oraz przyjmowaniem każdego kolejnego gościa, zmienia się poziom umiejętności, a dania stają się bardziej profesjonalne.

Czym jeszcze zaskakuje nowa wersja popularnej gry Cooking Simulator? Tryb Kariery sprawia, że wirtualna rozgrywka staje się prawdziwą kulinarną podróżą. Przechodząc kolejne etapy, użytkownik zdobywa sławę dla siebie oraz restauracji, którą prowadzi. Dzięki doświadczeniu i popularności, odblokowują się także następne, jeszcze bardziej zaawansowane przepisy i nowe umiejętności.

Cooking Simulator VR to również większa swoboda działania w Trybie Wolnym. Funkcja ta pozwala wykorzystywać wszystkie dostępne przepisy, składniki i kompetencje w dostępie natychmiastowym. Co więcej, gracz ma możliwość przygotowywania dowolnych dań, wg receptur, które podpowiada mu wyobraźnia. Do dyspozycji ma też dodatkowe, często humorystyczne opcje. Jakie? Rzucanie nożami do tarczy, ustawianie desek kuchennych, jak domino, a nawet podpalenie kuchni i ugaszenie jej gaśnicą

Kup teraz:

B-17 Squadron

B-17 Squadron to realistyczny symulator bombowca – gra pozwala wziąć udział w historycznej kampanii dziejącej się w okupowanej Europie. Gracz może zasiąść za sterami maszyny, zarządzać załogą B-17, zrzucać bomby i niszczyć kluczowe cele. Działania te przybliżą go do ostatecznego zwycięstwa nad wrogiem. Wraz z rozwojem akcji, użytkownik może zarządzać nie tylko jedną załogą, ale całym oddziałem bombowców. Eskadra samolotów wojskowych czeka na rozkazy!

Samolot jest w pełni uzbrojony i załadowany, ale sukces zależy nie tylko od wyposażenia. Kluczowe są tu umiejętności dowódcy oraz sprawna, zgrana załoga. Gracz może zasiąść za sterami, jako kapitan lub drugi pilot, zarządzając wszystkimi parametrami samolotu. Specjalny pokój radiooperatora pozwoli wysłać lub odebrać ważne meldunki i odczytać mapę, która określi kierunek lotu.

Kup teraz:

Cooking Simulator - Shelter

Shelter (DLC) to dodatkowy tryb gry Cooking Simulator, w którym gracz musi opanować sztukę postapokaliptycznego gotowania we wnętrzu podziemnego schronu. Dzięki sprytowi, zaradności i zdobywaniu kolejnych umiejętności, może stać się najlepszym kucharzem na pustkowiu!

Wszystko zaczyna się od poszukiwań zaginionej rodziny – wszystkie drogi prowadzą na jałowe pustkowie, zwane Sektor 12. Aby odszukać krewnych, gracz musi poprosić o pomoc okolicznych osadników. Nie ma jednak nic za darmo, mieszkańcy potrzebują dostawcy jedzenia. W dodatku do gry Cooking Simulator, użytkownik odkrywa nowe, nieznane dotąd produkty. Doświadczony kucharz musi piec, gotować i smażyć mięso mutantów, świecące grzyby oraz inne, postnuklearne składniki.

W Cooking Simulator – Shelter (DLC) można zapomnieć o profesjonalnej i w pełni wyposażonej kuchni, pełnej cudownych produktów. Kluczem jest odnalezienie się w spartańskich warunkach i przekształcenie pomieszczeń schronu w miejsce do gotowania. Sukces możliwy jest jedynie wtedy, gdy gracz nauczy się przygotowywać najlepsze dania w oparciu i ograniczone zasoby.

Kup teraz:

pizzaEmpire

Pizza Empire to gra strategiczna polegająca na stworzeniu własnej sieci pizzerii. Akcja toczy się w latach 90. w Nowym Jorku – mieście biznesu i włoskiej mafii. Miejsce to daje wiele możliwości, ale gracz musi liczyć się też z tym, że obowiązują tu twarde zasady. Aby stworzyć prawdziwe imperium pizzy, może się do nich dopasować lub ustalić własne reguły gry.

Rozgrywka rozpoczyna się wraz z otwarciem pierwszej restauracji. Gracz musi wybrać i urządzić lokal, zatrudnić pracowników, stworzyć menu i zadbać o dostawy. Następnym krokiem jest otwarcie kolejnych restauracji, które podbiją Nowy Jork i staną się częścią wielkiej sieci pizzerii. To zadanie jednak tylko na pozór wydaje się proste. Trzeba pamiętać, że konkurencja nie śpi, media śledzą każdy ruch użytkownika, a do drzwi prędzej czy później zapukają przedstawiciele mafii. Wraz z rozwojem firmy oraz tłumami klientów, pojawiają się też nowe opcje i wyzwania, które będą wymagały konkretnej strategii działania. Gracz musi monitorować potrzeby konsumentów, tworzyć nowe przepisy, panować nad harmonogramem pracowników, rozwiązywać konflikty i kreować kampanie reklamowe.

Kup teraz: